F G I G A

در حال بارگزاری...

بازگشت وجه

در صورت نارضایتی از سرویس پس از تحویل ، به مدت یک هفته می توانید به صورت تیکت درخواست بازگشت وجه بدهید که با دریافت اطلاعات لازم مبلغ پرداختی به طور کامل عودت می شود.

پشتیبانی

شما می توانید به صورت 24 ساعته از بخش پشتیبانی موجود در حساب کاربری من تیکت ارسال کنید و کارشناسان افگیگا در اسرع وقت پاسخ شما را خواهند داد.

پکیج میزبانی

به صورت جداگانه خیر. سایت شما بر روی سرور های قدرتمند افگیگا میزبانی می شود. تنها نیاز است که پکیج مورد نظر خود را در صفحه ثبت سفارش انتخاب نمایید.

خیر خدمات میزبانی ما تنها برای سایت ساز افگیگا است و تنها در هنگام ثبت سفارش و با انتخاب پکیج می توان سفارش داد.

در صورتی که نیاز به خدمات میزبانی بیشتری دارید از طریق بخش تیکت درخواست خود را ثبت نمایید.

ثبت دامنه

خیر الزامی به انجام این کار نمی باشد. اگر قبلا دامنه ای ثبت نموده اید می توانید از آن استفاده نمایید ولی در هنگام ثبت سفارش حتما باید دامنه خود را اعلام نمایید.

بیش از 400 پسوند دامنه در افگیگا قابلیت ثبت را دارد. لیستی از این دامنه ها را میتوانید در لینک ثبت دامنه ببینید.

برای ثبت دامنه های ایرانی با پسوند .ir باید شناسه ایرنیک وارد نمایید تا دامنه به نام شما ثبت شود. برای دریافت شناسه ، به سایت ایرنیک بروید و ثبت نام کنید سپس می توانید با مراجعه به صفحه ثبت سفارش و وارد نمودن شناسه ای که دریافت کردید دامنه خود را ثبت نمایید.

ثبت سفارش

شما می توانید با مراجعه به صفحه ثبت سفارش و طی کردن چند مرحله ساده سفارش خود را ثبت کنید. سپس از طریق صفحه حساب کاربری من می توانید لیست وب سایت های خود را مشاهده و مدیریت نمایید.

پس از ثبت سفارش ، وب سایت شما به صورت خودکار ایجاد و به صف بررسی نصب ارسال می شود. کارشناسان افگیگا پس از نصب و تست سایت اطلاعات ورود به مدیریت را در اختیار شما قرار می دهند.

خدمات طلایی

در صورتی که نیازمند انجام برخی کانفیگ های حرفه ای تر هستید می توانید از خدمات طلایی افگیگا استفاده کنید. این خدمات شامل تکمیل محتوا ، انجام سئو فنی ، انجام بهینه سازی و همچنین انجام کانفیگ های امنیتی می باشد.

خیر تنها در صورتی که نیاز به کمک دارید می توانید از این خدمات استفاده کنید.

خیر به هیچ عنوان. به صورت پیشفرض همه موارد الزامی توسط افگیگا انجام شده است. خدمات طلایی برای افرادی است که نیاز به کانفیگ های حرفه ای تری دارند.

قالب

بله شما باید از قالب های موجود انتخاب کنید. ما همواره در حال طراحی و توسعه قالب های جدیدتر می باشیم و شما با طیف گسترده ای از قالب ها روبرو هستید.

بله شما می توانید از طریق تیکت موضوع را در جریان بگذارید. باقی مراحل را کارشناسان ما توضیح خواهند داد.

قالب به معنای طرح کلی وب سایت می باشد. در افگیگا چندین قالب به صورت آماده موجود هستند که می توانید انتخاب کنید. همچنین همه قالب های ما از صفحه ساز پشتیبانی می کنند و این بدین معناست که شما به راحتی و با کشیدن و رها کردن می توانید هر تغییری را اعمال نمایید.

وب سایت

پس از ثبت سفارش ، وب سایت شما به صورت خودکار ایجاد و به صف بررسی نصب ارسال می شود. کارشناسان افگیگا پس از نصب و تست سایت اطلاعات ورود به مدیریت را در اختیار شما قرار می دهند.

سیستم مدیریت محتوا در افگیگا ، وردپرس است. به همین دلیل شما می توانید از همه قابلیت های وردپرس بهره مند شوید. به روزرسانی های امنیتی ، توسعه پذیری بسیار بالا و افزونه های قدرتمند و کاربردی در کنار سرور های قدرتمند سبب تجربه شیرین از تجارت الکترونیک برای شما می شود.